FAQ
Is het mogelijk om een track & trace-systeem achteraf te laten inbouwen?
Ja, dit is zeker mogelijk via jouw Lovens verkooppunt. Laat je informeren naar de opties: er zijn verschillende partijen waar je de GPS-module kunt afnemen. Bijvoorbeeld van Tracefy.
Heb je dit gedaan of een ouder model fiets met al ingebouwde GPS-module gekocht? Let dan op, je krijgt vaak een data-abonnement waarbij je na een jaar kosten betaald. Bekijk daarom vooraf goed de voorwaarden van je GPS en je verzekering.
De Lovens Explorer is verkrijgbaar via erkende Lovens verkooppunten. Zij helpen je met proefritten, al je vragen, de aankoop van je fiets en de onderhoud en service.
Wij werken samen met een selectief netwerk van fietswinkels in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, Polen, Oostenrijk, Ierland en Spanje. Een demomodel van de Lovens Explorer kun je op de winkelvloer bewonderen en je kunt geheel vrijblijvend een testrit maken.
Jazeker! We hebben accessoires voor de Lovens Explorer. Bekijk ook onze accessoirepagina.
Wij geven 5 jaar garantie op materiaal- en/of constructiefouten op het frame. Op de overige onderdelen van de fiets krijg je 2 jaar garantie bij normaal gebruik, niet alleen op de onderdelen van de fiets maar ook op eventuele reparatiekosten bij de officiële Lovens dealer.
Ja. Diverse leaseaanbieders bieden mogelijkheden om jouw Lovens Explorer te leasen. Jouw Lovens verkooppunt kan je hierover adviseren.